@Tarhiel (08.03.2021 09:13): No, problém je v tom, že tenhle bug je v obou verzích hry (mně se v původní Defiance nestal, ale v Defiance 2050 ano) a nikdo nezná řešení. U ostatních bugů v misích většinou pomohlo Abandon mission a udělat ji znovu, tady jsem zkoušel několikrát totéž, reinstall Steam verze, reinstall Glyph verze, pročetl jsem fóra a řešení nikdo nezná.

V singleplayer hře máš co loadnout, v MMO jsi nahraný, zálohovat save nelze (jsou na serverech vývojářů).
@Phoenix (08.03.2021 08:47): Niečo podobné je aj v Doom BFG: v istom momente musíš nastúpiť do výtahu, a ak si ho predtým skúsil privolať, a až potom čosi aktivuješ v danom leveli, tak sa daľej nepohneš - treba loadnut hru a urobiť to v opačnom poradí. Pritom ne-BFG verzia tento bug nemala.

Opravenie musí byť triviálne, napriek tomu to doteraz nespravili.
Viděl jsem v herním business už celkem dost věcí. Ale neopravit osm let trvající kritický bug (který se táhne přes dvě různé verze hry a díky kterému se neobjeví NPC a nepřátelé v hlavní misi hry a tím pádem je nedohratelná), to je hodně i na mě.
Zdravím. Začal jsem hru hrát na Ps4, a rád bych poprosil o radu. Jestli jsem to dobře pochopil, tak se dá nahrát jen Ego level 50. Má otázka je ,zda se i potom dají získávat body pro vylepšení těch Ego schopností. Pokud vím, tak potřebuji 24 bodů na jednu celou schopnost. Tak zda se dá vylepšit všech 6 schopností. Moc díky.
Hrál to někdo vůbec či hraje ? Kdyt to má úžasnou grafiku :) sice jen 4 classy, ale vypadá to zatím dobře.