Ballance je velmi nápaditá hra. Obsahuje 12 levelů. Obtížnost se postupně zvyšuje. První levely zvládnete na první pokus, zato ty další už jsou vážně obtížné. Vše je ale o stylu hraní, jak rychlé máte prsty na šipkách na klávesnici. Hra má úžasnou fyziku a rovnou i grafiku a zvuky a hudbu v pozadí. Každá ze tří koulí má jiné vlastnosti a je třeba toho využít a dbát na to.

Existuje i verze se 13 levely, ale tu jsem nehrál.

Pro: Výborný nápad, fyzika, hratelnost a grafické zpracování

Proti: Jen 12 levelů

Ballance ja zábavná logická hra ve které máte za úkol dostat kuličku přes různé plošiny a překážky. Koncept hry je hodně jednoduchý, zato také hodně zábavný. Ve vhodných momentech můžete (nebo někdy musíte) kuličku změnit na jiný typ. Ve he sou 3- papírová, kterou sice vynese výtr nahoru ale tlačit s ní bednu není zrovna pohodlné, většinou dokonce nemožné. Druhá je taková neutrální, není ani moc lehká, ani moc těžká, budete ji mít většinu času a je z těch tří asi nejpoužitelnější. Třetí je z oceli. Není problém s ní odtlačit těžké bedny či jiné překážky, zato některé překážky kvůli ské váze nepřekoná, takže na všechno vhodná naní

Ballance obsahuje asi 12 levelů. Pro každý level máte 3 životy, pokud vám žadný nezbyde musíte level dělat znova.
Pokud máte rádi logické hry či si chcete odpočinout od běžných her, určitě vám Ballance doporučuju.

Pro: Grafika, fyzika, hudba, námět

Proti: pouze 12 levelů