Zajímavosti

Vývoj

Žánr hry se několikrát změnil v průběhu vývoje. Původně mělo jít o textovku s několika obrázky, ale pak se přidávala různá vylepšení a z textovky se stala klasická adventura. Později se pak přidaly dungeonové prvky, které byly původně určeny jen pro zpestření.

Tvůrci

Hudba: Honza Sklenář
Grafická výpomoc: Petr Malý
Programová výpomoc: Lukáš Svoboda, Honza Hloušek
Testování: David Floryán, Standa Kudynek, Pavel Pospíšil, Pavel Šanca
Poděkování: Michal Dvorský (Servis hardware)
Pavel a Martin Halada - RePoS (regionální počítačové služby)
Pavel Nečas (doprava)
David Dvořák (technická výpomoc u zvuků)
Libor Přikryl a jeho druhá půlka Alice

Děkujeme všem, kteří nám půjčili propisku (nejen na tvorbu scénáře)
Andrej Bartes, Daniela Doležalová, Kristýna Dostálová, Adam Dolník, Markéta Fialová, Pavlína Houdková,
Lukáš Hrdý (Laky), František Chudárek, Jitka Janová, Petra Jisrová, Jakub Kyloušek (Kiša), Martina Kašpárková,
Zdena Klimánková, Alena Kotoučková, Standa Kudynek, Barbora Kuřecová, Daw Lenhart, Mirek Melichar, Tomáš Němec, Dana Peslarová, Pavel Šanca, David Vaněk, Mirka Žišková.

Pozdravy:
Centauri productions, Jux, Michalista Fotbalista, Toník, Čermík, Zdík, Mira Melichar, Robert Špalek
Franta Ječmínek, Pterodon Software, Karel Taufman, Bedla

Ostatní

Autory vydaný patch (či spíše crack) pro ty hráče, kteří vlastní originální verzi ( :) a chtěli by si hru zahrát i na novějších systémech v DOSBOXu umožňuje také snížit obtížnost bojů. Standardní obtížnost je 100%, pokud ale hru spustíte s parametrem v podobě "ASMODEUS.EXE X", kde X je číslo od 0 do 100 (takže pro 25% obtížnost spustit hru jako ASMODEUS.EXE 25, obtížnost hry klesne.