@Nix (22.05.2024 12:37): V odkazech máš link, je to prostě web který je platformou pro indie vývojáře kteří tam dávají své free hry a i placené. Dokonce tam sdílejí různé akce pro vývojáře atd.
@GodOfTheSick (17.05.2024 13:52): Byl jsem docela zklamaný když jsem zjistil že ty profilovky nejsou. Ale nevadilo mi to, a jelikož jsou dialogy často barevně rozlišeny tak jsem to vždy poznal kdo mluví :D Prostředí mi teda tady přijde promakanější, ale to už záleží od vkusu :D

Jako taky si říkám že by tomuhle sedla jíná stylizace více, ale co no.
Vypadá to zajímavě, ale pixelsrajt to sraží dost dolů. Dokonce bych řekl, že to vypadá hůř než jejich předchozí hra. Na profilovky postav se úplně vyflákli, takže ani nejde poznat, kdopak to mluví.
Dohráno a tyo, to byla jízda. Fakt mi je líto že takhle mysteriózní adventury nevznikají více. Má to dost mix žánru a příjemný humor který sedne skvěle se zasazením v Londýně. Často mi to připomínalo stylem humoru starší hororové komedie třeba jako Comedy of Terrors či Raven (od Cormana). Ale dojde samozřejmě i na dost hororvých momentů. Je to fakt pecka.