All Pigs Deserve to Burn in Hell

10.07.2014

freeware

Nápad na stvoření titulu All pigs deserve to burn in hell se zrodil na popud soutěže miniher MAGS competition s mottem "Something cold, Something burrowed, Something pink" a byť vývojář "BSP" termín odevzdání nestihl, rozhodl se svůj debut nepohřbít, naopak jej zreinkarnoval a dotáhl do finiše.

Svému protagonistovi autor navrhl prasečí vzezření a umístil ho do míst vyvolávají pocit post-apo prostředí. Růžový hrdina svou pouť započíná probuzením z noční můry, kromě zpoceného těla pociťuje i obrovské návaly hladu, jež se nedaří ničím zahnat. Odtud hráč přebírá otěže a vydává se na obhlídku terénu s nadějí, že najde nějakou živou bytost, která by poskytla odpovědi na naše otázky. Cesta je rozdělena na tři kapitoly: Who? Where? Why?

Počin pohání velmi oblíbený adventurní engine AGS; ovládání tedy dodržuje klasickou point & click hratelnost, řešení drobných questů, či sbírání a kombinaci dostupných předmětů. Nepřijdeme rovněž o dialogy filozofického rázu, logické hádanky a přítomnost survival prvku (hledání zdrojů tepla pro nabrání sil).

Titul nabízí hnedle několik možných zakončení v závislosti na rozhodnutích, které činíte v průběhu hraní.