Afgánci

2002

freeware

Ste obranca svojej vlasti a vašou úlohou je zostreliť čo najviac nepriateľov-výsadkárov obsadzujúcich vašu vlasť. K dispozícií máte nekonečné množstvo munície, avšak nepriateľskí vojaci sú v obrovskej presile. Môžete hrať za afganského vojaka s kalašnikovom, dôstojníka nemeckej armády alebo sovietskeho obrancu zo Sibíra.

V tomto nerovnom súboji vám môžu prísť na pomoc aj ďalší hráči - hru môžu hrať až 4 hráči na jednom počítači.

Ku hre nie sú k dispozícií žiadne zvuky. Hudbu si môžete stiahnuť na domovskej stránke alebo použiť vlastnú. Hra je určená ako pre systémy Windows, tak aj Linux (Wine).

Kdyby byla simulace toho co můžu dělat s míčem já a mý kamarádi (no offense jestli tady nějaký je) tak ta hra by mě moc nebrala :D

Tak jsem si postahoval nějaké freewareovky, abych přidal na DH nějaké to hodnocení a byla mezi nimi i tahle pecka. Nestala se někde chyba? Vážně to není od Mystery Studia?

Tahle hra v podstatě nenabízí žádnou zábavu, hrál jsem ji čtvrthodiny a měl bych za to její výrobce dát k soudu. Střílím na parašutisty, střílím na parašutisty a střílím na parašutisty. Dá se dělat něco jiného? No jistě, ukončit hru, to je asi to nejlepší co hra nabízí.

Jediný plus vidím v tom, že jsem se pousmál nad paragány, kteří ještě neotevřeli padák, ti vypadají, jako kdyby je někdo vyklopil z rakve.

Koncept je podobný jako v Ganja Farmer (strávil jsem s ním spoustu času na střední škole), ale je ochuzen téměř na minimum a zdaleka není tak zábavný.

Multiplayer? Zřejmě největší lákadlo hry. Bohužel neznám nikoho, kdo by to se mnou hrál i vlastní dítě by mne s tím poslalo do prdele.

Pro: Paragáni vypadají jak mrtvoly vyklopené z rakve (než otevřou padák). Hru lze ukončit.

Proti: Hra samotná je proti, není zábava, není to nic.

Vždyť je to starej dobrej Ganja Farmer bez ganji (i bez farmáře). Navíc se to ovládá na klávesnici, takže si pak připadám jak stěrač u auta, jak se furt otáčím napravo, nalevo...

Jedna zbraň? Jeden typ nepřátel?

Prostě tomu něco chybí, aby to nahánění skóre bylo aspoň trochu zábavný. Takhle to ani multiplayer nezachrání.

Pro: Multiplayer?

Proti: Ovládání, prostě nudné.

Tahle hra svým sofistikovaným ovládáním překonala i některé díly Need for Speed, které vyžadovaly celkem tři šipky - doleva, doprava a dopředu. Tady si vystačíte jen s šipkou doleva a doprava, které stačí střídavě mačkat a hra se dál hraje sama do té doby, než množství nalétávajících paragánů převýší množství vystřelených projektilů a počet životů skončí na nula. A to je asi tak všechno. Deleted.

Pro: Nemusí se to instalovat

Proti: Nuda, nuda, nuda ... a vypadá to hnusně